• مشوق های مالی و غیر مالی از شرکت کنندگان نمایشگاه عراق توسط معاونت نوآورری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شد

    جدول مشوق ها و حمایت از شرکتها برای حضور در نمایشگاه عراق منتشر شد

    کد: 27640
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۲
    منبع خبر: دبیر کل
    تعداد بازدید: 66
    به گزارش روابط عمومی سازمان نصر تهران، پیرو دعوت از اعضای نظام صنفی رایانه ای استان ها جهت شرکت در نمایشگاه عراق، جدول مشوق ها و حمایت از شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه عراق توسط معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شد.

    در اختیار داشتن مترجم مسط به زبان عربی، پیش بینی فضای مناسب برای جلسات تجاری و ارائه خدمات مشاوره مرتبط با بازار و موارد حقوقی در حین و پس از برگزاری نمایشگاه از حمایت های غیر مالی این نمایشگاه عنوان شده اند.

    همچنین حمایت های مالی از شرکت کننده ها تا سقف ۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.
    جدول مشوق های این نمایشگاه در ضمیمه این خبر قابل دریافت است.
    شایان ذکر است پیش نیازهای اجرایی لازم اعم از تهیه بسته سفر، فضای جلسات ، مترجم و نظایر آن توسط کارگزار پیش بینی شده است . در همین راستا جناب آقای دکتر محمدتقی دباغیان از همکاران دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری معاونت فناوری و نوآوری ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با شماره تماس 02188113304 و آقای صدرزاده کارگزار اجرایی نمایشگاه با شماره تلفن های 02188117712 - 02188114046 و نشانی اینترنتی iiexpo.ir ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی ثبت نام معرفی می گردند.
     
     فایل پیوست
     
    saghf2.pdf250.11  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان می باشد.
مجری: پورتال سامان