•  
    جلسه دوم

    صورت جلسه کمیسیون‌های تخصصی استانی گیلان

    شماره: 2-97
    تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰
    موضوع : تعیین خط مشی و مشخص نمودن شرایط و ضوابط جلسات
    مکان جلسه : سازمان نصر استان گیلان زمان: 17:00 تا 18:30
    دبیر جلسه : عقیل اکبرزاده
    دستور جلسه :

     تعیین خط مشی و مشخص نمودن شرایط و ضوابط جلسات

    حاضران در جلسه:

      1-عقیل اکبرزاده 2-سید هاشم برادران قوامی(شبکه کار سبزینه-شبکه و زیرساخت) 3-ابراهیم رنجبر آتشی(کمیته امداد) 4-مجتبی اسداله زاده(پاس گستر کاسپین-سیستم های امنیت شبکه) 5-حسن علیجانی(شرکت دیبا مهر ایرانیان-نرم افزار و خدمات مالی) 6-حامد خلیلی(مجتمع فنی گیلان-آموزش و پژوهش) 7-مریم نمازی(شرکت آهک چال-اینترنت و نرم افزار) 8-مقداد ربیع زاده(شرکت فنی نخبگان-مشاوره و نظارت سیستم های تصویری و برنامه نویسی)

    چکیده:

     - در ابتدا ریاست محترم کمیسیون آقای قوامی در خصوص زمان بندی مناسب و حضور در جلسات اظهار نظر نمودند.

    - دبیر جلسه، آقای عقیل اکبرزاده درخواست نمود؛ در خصوص بسیاری از طرح ها و پیشنهادات اعضا، به صورت فوری و آنی تصمیم و رای گیری نشود و در صورت لزوم، طرح پیشنهادی جهت تصویب و رای گیری به جلسات بعدی (که تعداد آن با توجه به نیازی که اعضا می بینند می تواند متغیر باشد)موکول شود.
    - اعضای محترم در خصوص مشخص نمودن خط مشی و چشم انداز میان مدت جلسات اعلام نظر نمودند.
    - پیشنهاد رییس کمیسیون و جمعی از اعضا در خصوص تشکیل کمیته های مرتبط زیر شاخه ی کمیسیون افتا از جمله آموزش، نرم افزار، سخت افزار، شبکه و اینترنت، سیستم های امنیتی و ... مطرح گردید.
    - درخواست اعضا در خصوص مطالبه بودجه برای طرح ها و پروژه های که با اخذ مجوز های لازم از افتا انجام شده و می شود نیز عنوان گردید.
    - درخواست حضور نماینده ی کمیسیون افتا در جلسات مربوط به بخش خصوصی در خصوص تصمیم گیری های مربوطه مطرح گردید.
    - پیشنهاداتی در خصوص به روز نمودن استانداردهای کنونی این حوزه نیز مطرح گردید.
    مصوبات این جلسه
    عنوان اقدام کننده مهلت اقدام وضعیت شرح
    تاخیر یا حضور در جلسات کمیسیون افتا انجام شده مصوب گردید، نهایت زمان تاخیر برای حضور در جلسات 15 دقیقه بوده و پس از آن، تصمیم گیری در خصوص لغو و ...
    تعیین روز جلسات کمیسیون کمیسیون افتا انجام شده مصوب گردید، روز جلسات دوشنبه ها به صورت یک هفته در میان بوده و ساعت جلسات 16:45 تا 18:15 می باشد.
    عدم حضور در جلسات کمیسیون کمیسیون افتا در دست اقدام مصوب گردید، اعضای محترم تا 3 جلسه حق غیبت(متواتر و یا غیر متواتر) را داشته و در صورت غیبت بیش از 3 ...
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان گیلان می باشد.
مجری: پورتال سامان